کنگرۀ کاربردی مهندسی پزشکی ، علوم و صنایع وابسته

کنگرۀ کاربردی مهندسی پزشکی ، علوم و صنایع وابسته

کنگرۀ کاربردی مهندسی پزشکی ، علوم و صنایع وابسته

بدینوسیله به اطلاع می رساند که گروه مهندسی برق دانشگاه فردوسی مشهد و گروه اعصاب و روان آرن با همکاری مرکز تخصصی توانمندسازی انسان پارند ، دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ، و دهها مرکز تحقیقاتی – صنعتی کشور در نظر دارد دومین کنگرۀ کاربردی مهندسی پزشکی ، علوم و صنایع وابسته را با رویکرد کلی و معرفی فعالیت ها و تحقیقات میان رشته ای حوزۀ مهندسی پزشکی – روانشناسی – روانپزشکی و نوروساینس ، از تاریخ 7 لغایت 10 آذرماه ، در محل دانشکدۀ فنی و مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار نماید . قابل به ذکر است که همزمان با این کنگره ، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی ، دارویی ، بیمارستانی ، بهداشتی ، طب ورزشی و صنعت سلامت نمایشگاه بین المللی مشهد نیز برگزار خواهد شد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی کنگره به نشانی :

www.cbme.ir

مراجعه بفرمائید .
گفتنی است به پاس احترام گذاشتن به شوق علم آموزی، کلیۀ عزیرانی که تا پایان آذرماه در کارگاهها و برنامه‌های آموزشی مرکز پارند شرکت داشته اند ، حضور در کنگره و بازدید از این نمایشگاه برای کلیۀ این عزیزان رایگان خواهد بود . همچنین شرایط ویژۀ سفر و اقامت در مشهد توسط همکاران مان در مشهد برای پذیرایی از اعضای خانوادۀ پارند فراهم شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت کنگره مراجعه نمایید و یا با نشانی cbme.1391@yahoo.com مکاتبه بفرمائید .
پانوشت :
- جهت عضویت در خبرنامۀ الکترونیکی و گروه اینترنتی کنگره و دریافت اخبار تکمیلی این کنگره و کنگرۀ سال بعد ، از طریق لینک زیر اقدام بفرمائید :

http://health.groups.yahoo.com/group/Aren_club

StatsCrop Page Ranking Tool

نظرسنجی

نظر شما درباره این سایت و محتوی آن چیست؟
خیلی خوب
خوب
متوسط
ضعیف

افراد آنلاین

1 نفر آنلاین هستند

ورود اعضاء